Hakkımızda

Landlord Hakkında

Hakkımızda

LANDLORD olarak, Gayrimenkul geliştirme alanında 1996 yıllından bu yana inşaat ve ticari gayrimenkul projeleri geliştirme konusunda  tamamladığı çalışmalar ile başarı ve tecrübeler edinerek konusunda tanınmışlığını artırmaktadır. Aynı zamanda yine LANDLORD markası olarak ticari gayrimenkul geliştirme  alanında da uluslararası tecrübeye sahip iş ortakları ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. 

Neler Yapıyoruz

LANDLORD, Gayrimenkul geliştirme olarak ana faaliyet alanları arasında yer alan genellikle ofis, konut, turizm ve ticari gayrimenkul konusunda, ulusal ve uluslararası inşaat, Yönetim ve danışmanlık konularında gayrimenkul geliştirme projeleri hazırlayarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Nasıl Yapıyoruz

LANDLORD, Gayrimenkul geliştirme konusunda uzman kadrosu sayesinde yatırımlarına devam ederken, aynı zamanda yerli ve yabancı kurumsal şirketlere veya kişisel ticari gayrimenkul yatırımlarında uzman kadrosu ile (Avukat-Mimar, Mühendis-Harita Mühendisi-Şehir Plancı) sizlerin yanında olarak edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlerle veya sizler için gerekli çalışmaları tamamlar, yatırımlarınızın ve/veya projelerinizin kazançlı ve güvenli yapılmasını sağlar.